Toptan Lpg Satışı

Marka geçmişi 1990'lı yıllara dayanan Petgaz, Türkiye'de LPG sektörünün önemli ve lider oyuncularından birisi olmuştur. Türkiye'nin en büyük depolama kapasitesine sahip Hatay Dörtyol LPG Terminali'ni bünyesinde barındıran Petgaz; faaliyetlerine LPG ithalatı, ihracatı, depolaması ve toptan satışı alanlarında devam etmektedir. Ürün tedarik güvenliğine verdiği önem ve üstün hizmet kalitesiyle Petgaz, müşterileri tarafından tercih edilen bir LPG tedarikçisidir.

Petgaz Toptan Satış birimi, SEÇ-G (Sağlık,Emniyet,Çevre-Güvenlik) konusunda en üst düzeyde hassasiyete sahiptir.

İş ortaklarımıza da aktardığımız bu duyarlılığımız, sektörde örnek alınmaktadır. Petgaz ile çalışmaya başladıktan sonra birçok iş ortağımızın SEÇ-G standartlarını yükseltme çabası içine girmelerinden ve sektörde bu konuda öncü rol oynayarak standartların yükseltilmesine katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz.

 

 

 

 

 


İş Ortaklarımızla İlişkilerimiz

Toptan Satış olarak önceliğimiz, karşılıklı güven ve saygıya dayalı bir ticari ilişki içerisinde, tüm iş ortaklarımızın LPG tedariğini, zamanında, sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmektir. Tüm çalışmalarımızda müşteri odaklı hareket ederek, anlık sorunlara anlık çözümler bulmak yerine, her yıl düzenli olarak anketler yaparak sürekli, sağlıklı ve her iki taraf için de kazançlı bir ticari ilişki gerçekleştirmekteyiz. Petgaz, Toptan satış olarak da, önümüzdeki yıllarda piyasanın en önemli aktörlerinden biri olacak, belirleyici, öncü ve yönlendirici faaliyetlerine devam edecektir....


©2020 - Petgaz. Tüm Hakları Saklıdır.