Hakkımızda
Türkiye’de marka geçmişi 1990’ların başına dek uzanan ve LPG sektöründe uzun yılların tecrübesine sahip olan Petgaz, Türkiye’deki faaliyetlerini LPG ithalatı, ihracatı, toptan satışı ve depolama hizmetleri alanlarında başarıyla sürdürmektedir.

Petgaz olarak, tüm faaliyetlerimizi, etik değerler, dürüstlüğe dayalı ilişkiler, herkese eşit ve saygılı davranış, karşılıklı fayda yaratma ve insanlığın gelişimine katkı sağlama gibi markamızı farklı kılan prensipler doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. İşlerimizi sağlık, emniyet ve çevre ilkelerimize bağlı kalarak, insana, çevreye zarar vermeden ve kazaya neden olmadan sürdürmeyi amaçlıyoruz.

Hakkımızda
Misyon

Tüm müşterilerimize, iş ortaklarımıza, çalışanlarımıza ve topluma karşı sorumluluk duygusuyla; faaliyet gösterdiğimiz pazarın ihtiyaçlarına uyumlu ve yüksek kaliteli ürünlerimizi, en verimli, güvenilir, emniyetli şekilde sunmaktır.

Vizyon

Yüksek hizmet ve ürün kalitesiyle, müşteri memnuniyetine, çalışan sadakatine ve sürdürebilirliğe odaklanarak, tercih edilen LPG ürünleri tedarikçisi olmaktır.


©2020 - Petgaz. Tüm Hakları Saklıdır.